Zdrowy styl życia

Odchudzanie ultradźwiękami – zalety i przeciwwskazania

Wiele kobiet ma ogromne kompleksy z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy biodrach. Z problemem tym można walczyć na dwa sposoby – stosując dietę albo poddając się wybranemu zabiegowi medycyny estetycznej. W tym drugim przypadku godna polecenia jest zwłaszcza liposukcja ultradźwiękowa, uznawana za najbardziej skuteczną, a jednocześnie całkowicie bezbolesną metodę. Z ofertą jej wykonania można zapoznać się na http://proderma-clinique.pl/.

Rozwiązanie nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne

Odchudzanie ultradźwiękami może przyjmować różne formy, ale najczęściej pacjentki decydują się się na liposukcję. W trakcie tego zabiegu na wybrane obszary ciała oddziałuje specjalne urządzenie z głowicą, które emituje ultradźwięki, rozbijając nimi komórki tłuszczowe i przekształcając je w nieszkodliwą emulsję. Dla zwiększenia efektu konieczne jest co najmniej pięciokrotne poddanie się tej procedurze w regularnych odstępach czasu. Kluczowe zalety liposukcji to przede wszystkim:

bardzo wysoka precyzja – gwarancja braku uszkodzeń tkanek i naczyń

całkowita bezbolesność – proces jest krótki, a na dodatek nieinwazyjny

efektywność – tłuszcz zostaje usunięty definitywnie i nie dochodzi do jego ponownego gromadzenia się

Dodajmy, że istnieje kilkanaście przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Zaliczamy do nich m.in. ciążę, stan zapalny skóry, obecność implantu w danym obszarze ciała, rozrusznik serca, chorobę wieńcową i miażdżycową, hemofilię, gruźlicę, zaawansowaną osteoporozę i poważne schorzenia sercowo-naczyniowe. Jeśli nie mamy takich problemów i interesuje nas odchudzanie ultradźwiękami Kraków jest miastem, w którym działa wiele gabinetów oferujących ten zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji