Życie i człowiek

Etui – doskonałe zabezpieczenie telefonu i tabletu

Smartfony i tablety to obecnie jedne z najbardziej popularnych urządzeń elektronicznych, z których na co dzień korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci. Służą one nie tylko do komunikowania się ze światem i przeglądania stron internetowych, ale również do oglądania filmów, grania w gry i korzystania z zaawansowanych programów. Aby sprawnie funkcjonowały przez długi czas, warto zabezpieczyć ich obudowę poprzez zamontowanie wytrzymałego etui. Jeśli np. posiadamy tablet marki Apple, to wysokiej klasy pokrowiec kupimy w sklepie oferującym rozmaite akcesoria do ipada.

Pęknięcia to najczęstsze usterki

Nowoczesne telefony komórkowe i tablety to sprzęty stosunkowo delikatne, a przez to narażone na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i pęknięcia – np. w trakcie przenoszenia w kieszeni czy torbie. Z tego względu zaleca się ich umieszczenie w solidnym etui, które optymalnie ochroni obudowę, a niekiedy też ekran. Stanowi ono doskonałe zabezpieczenie szczególnie w sytuacji upadku urządzenia na twarde podłoże, co wbrew pozorom nie jest rzadkim zjawiskiem, zważywszy na to, że zazwyczaj trzymamy je w rękach. Pamiętajmy o tym, że zniszczony nawet w niewielkim stopniu sprzęt zdecydowanie traci na wartości i trudniej go później sprzedać. 

W przypadku smartfonów znakomicie sprawdzi się etui z grubego silikonu, gumy lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego z dodatkiem włókna węglowego. Może ono z powodzeniem posiadać formę plecków albo pokrowca o budowie książkowej. Z kolei tablet najlepiej jest umieścić w porządnym, skórzanym pokrowcu wsuwanym, ewentualnie w dedykowanej torbie wykonanej z pianki. Jeśli jesteśmy właścicielami urządzeń Apple, to wszelkie niezbędne akcesoria ochronne znajdziemy np. na https://www.ishock.pl/pl/c/Etui/382.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji