Życie i człowiek

Dlaczego warto mieć sesję ślubną w plenerze?

Ślub i wesele to z pewnością jedne z najważniejszych momentów w życiu pary młodej. Nic więc dziwnego, że wielu osobom zależy na jak najlepszym uwiecznieniu tych chwil. Przy wyborze oferty zwracać trzeba uwagę na umiejętności fotografia, jego portfolio, cenę oraz pakiet usług jaki oferuje.

Usługi dodatkowe – sesja ślubna

Mówi się, że suknie ślubną zakłada się tylko na ten jeden wyjątkowy dzień. W rzeczywistości młodzi często wykupują u fotografa osobną sesję ślubną, która przeprowadzona w innym dniu pozwala przedłużyć magię weselnego dnia. Ważną kwestią jest też wybór miejsca: czy w zamkniętym pomieszczeniu, np. w teatrze, czy salo hotelowej; czy też w plenerze. Ta druga opcja jest wyjątkowo interesująca z uwagi na bardzo szeroki wybór miejsc i konwencji do jej przeprowadzenia.

Nie trzeba przy tym jeździć za granicę aby odnaleźć odpowiednie tło do tej sesji: jeśli interesuje nas oryginalna sesja plenerowa Kielce oferują szereg miejsc nadających się do tego celu. Spośród nich wymienić można choćby Ogród Włoski na tyłach Pałacu Biskupów Krakowskich, Park miejski, historyczny rynek miejski, ale też rezerwat Kadzielna, czy nawet tereny nad Zalewem Kieleckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji