Życie i człowiek

Co kupić przed ślubem?

Organizacja wesela niesie za sobą wiele stresów, bo nie dość, że sami przygotowujemy się do przeżycia najważniejszego dnia w życiu, to jeszcze musimy zadbać o naszych gości. Są takie rzeczy, w które trzeba wyposażyć się przed ślubem. Asortyment ślubny obejmuje wiele produktów, które należy zakupić odpowiednio wcześnie.

Co powinno znajdować się na zaproszeniu?

Na naszym ślubnym zaproszeniu powinniśmy w pierwszej kolejności umieścić informację o jego adresatach. Wymienienie, kogo dokładnie zapraszamy jest niezbędne, bo pozwala uniknąć nieporozumień. Najbardziej taktowne jest oczywiście zaproszenie rodziców z dziećmi i wymienienie również ich imion. Następnym krokiem musi być podanie dokładnego adresu, na który mają stawić się goście.

Zaproszenie powinno zawierać zarówno informację o godzinie i dacie ceremonii w kościele, jak i o planowanym przyjęciu weselnym. Gościom przybywającym do nas z daleka odpowiednim będzie zaproponowanie hotelu, więc na kartce również powinna znajdować się taka informacja.

Sam motyw zaproszenia najlepiej dobrać do ogólnego motywu naszego wesela. Zapewne mamy już zaprojektowane w głowie kolory, które zostaną użyte na sali weselnej. Zaproszenie wykonane w tych samych barwach będzie świetnie uzupełniało się z resztą całości. Warte uwagi na pewno są stylowe zaproszenia ślubne fuksja.

Prezenty dla gości

Czasami Młoda Para decyduje się też na wręczenie gościom drobnych, okolicznościowych upominków. W ten sposób wyraża się szacunek wobec każdego, kto przybył na nasze przyjęcie. Nie jest to element obowiązkowy, ale ostatnio coraz częściej stosowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybór redakcji