Wypoczynek

Wyjedź na wakacje, zabierając dom ze sobą

Wyjechać na wakacje i mieć dom zawsze przy sobie? Zakupiłeś działkę nad wodą w stanie surowym, a zbliża się fala upałów? Dzięki domkom holenderskim “wybudowanie się” z dnia na dzień jest możliwe. Jeżeli już posiadamy i użytkujemy mobilny dom, wystarczy skorzystać z usług firmy transportowej i zwyczajnie przenieść swój dom w dogodniejsze położenie geograficzne. Domek holenderski daje poczucie mobilności, o której zawsze marzyliśmy.

Mnóstwo miejsca dla siebie

Domek holenderski ma tę przewagę nad przyczepą kempingową, że jest od niej większy, a zatem pojemniejszy. Jako rozwiązanie mieszkalne jest solidne i na stałe, choć transport nie jest wykluczony. To właśnie mobilność jest ich największym atutem, a na świeżo zakupionej działce pozwoli nie spędzić pierwszej nocy pod gołym niebem.

Domki holenderskie zyskują ostatnimi czasy na popularności, a wiele firm specjalizuje się w ich konstruowaniu na zamówienie, np. http://www.miccomobilehomes.com/pl/. Ta mobilna alternatywa dla nieruchomości warta jest gruntownego przemyślenia, szczególnie przez osoby, którym nigdy nie uśmiechało się osiąść w jednym miejscu na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji