Zdrowy styl życia

Najlepsze akcesoria do stylizacji włosów

Włosy dodają kobiecości i pewności siebie, odejmują lat, a czasem zmieniają postrzeganie nas przez innych ludzi. Są zdecydowanie bardzo ważnym elementem kobiecej urody. Na różne okazje naszą fryzurą zajmują się zwykle styliści-fryzjerzy. Jednak na co dzień, każda kobieta sama dba o swoje włosy i układa je w ulubiony sposób. Oto 8 najlepszych akcesoriów do stylizacji włosów:

  1. Suszarka do włosów. Bezdyskusyjnie podstawowy element w łazience każdej kobiety. Musi mieć zachowane odpowiednie parametry, aby nie niszczyła włosów. Suszenie zimnym powietrzem oraz odpowiednia moc pomoże nam uporać się z mokrymi włosami.
  2. Prostownica. Jest to sprzęt bardzo często użytkowany i lubiany przez kobiety. Niestety zła pielęgnacja i codzienne długie prostowanie włosów może źle na nie wpłynąć.
  3. Lokówka. Najczęściej używana na wyjścia okazyjne. Na rynku dostępne są już lokówki automatyczne, więc nie trzeba samodzielne nawijać włosów.
  4. Szczotka. Hit ostatnich czasów to tangle teezer. Rewelacyjna, kompaktowa, w przystępnej cenie doskonale rozczesze nawet niesforne włosy.
  5. Gumki do włosów Invisibobble. Na rynku pojawiły się genialne gumki umożliwiające w łatwy sposób zrobienie idealnej fryzury, bez ciągnięcia włosów i nieprzyjemnego uczucia wyrywania. Są także bardzo trwałe i nie zostawiają śladów na włosach.
  6. Shang Du – sprężynka do robienia warkocza. W łatwy i szybki sposób można dzięki niej zrobić piękną i niebanalną fryzurę. Włosy nawija się na nią naprzemiennie tworząc warkocz, który będzie idealnie równy i dobrze zrobiony.
  7. Doczepiane włosy. Hit, który w prosty sposób odmieni naszą fryzurę. Doskonała alternatywa dla osób, które mają zniszczone włosy lub z jakiegoś powodu musiały je skrócić.
  8. Wszelkie gadżety do układania koków (wypełniacze), podnoszenia włosów, niewidoczne spinki o różnych kształtach i wielkościach w szybki sposób pomogą nam wyczarować fryzurę taką jaką chcemy.Jeśli szukasz profesjonalnych akcesoriów i artykułów fryzjerskich bogatą ofertę znajdziesz w sklepie ProFryzjer.

    Profesjonalna “głowa do czesania” w atrakcyjnej cenie w sklepie ProFryzjer. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji