Życie i człowiek

Kolorowe skarpety – odrobina radości już od samego rana!

Wczesny chłodny, poranek, budzik dzwoni zdecydowanie za-wcześnie, toster zacina się, a Ty znowu zapomniałeś kupić mleczko do kawy… Czyli zwykły początek dnia. Za godzinę musisz być w biurze, więc szybko bierzesz prysznic, wybierasz koszulę i, w końcu, powód do uśmiechu – wyciągasz z szuflady kolorowe, wesołe skarpetki. 

Projektanci tego niewielkiego, ale istotnego w naszym codziennym ubiorze, elementu garderoby prześcigają się w pomysłach na graficzne, kolorowe pary skarpet. Na rynku naprawdę jest w czym wybierać. 

Kolorowe skarpetki – dlaczego warto kupić? 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: żeby wywołać uśmiech na swojej i czyjejś twarzy. Dress code w korporacjach nie jest już tak wymagający, jak jeszcze kilka lat temu. Chociaż w dalszym ciągu do biura przychodzimy ubrani elegancko, do naszych zestawów możemy 'przemycić’ odrobinę luzu, zakładając, na przykład, skarpetki pod kolor koszuli, takie jak np. zebrane na stronie https://kabak.com.pl/kategoria/skarpetki. Bez wątpienia wzbudzimy w ten sposób pozytywne zainteresowanie, a sami będziemy czuć się radośniej. 

Wzorzyste skarpety – jak nosić? 

Jak tylko chcemy! Nie ma jednego, podyktowanego trendu, jak nosić kolorowe skarpetki. Dziewczynom, lubiącym chodzić w zwiewnych sukienkach i spódnicach, szczególnie pasować będą skarpetki w roślinne, barwne wzory. Do kolorowego t-shirtu lub bluzy dobierzmy takie, które wyrażą nasze pasje – na przykład przedstawiające górski krajobraz; tropikalne zwierzęta czy motywy filmowe. Jeśli na co dzień zakładamy garnitur lub garsonkę, tonującym kompromisem, będą czarne skarpetki marki KABAK, nawiązujące do Odysei Kosmicznej. W ten sposób zapewnimy sobie odrobinę radości już od samego rana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji