Życie i człowiek

Akcesoria i kosmetyki do gabinetów kosmetycznych

Salon piękności to miejsce, które powinno oferować atrakcyjne zabiegi kosmetyczne w relaksującej atmosferze. Aby tak było, musi dysponować produktami urodowymi najwyższej jakości, nowoczesnymi urządzeniami kosmetologicznymi oraz doświadczonym personelem. Jak wyposażyć profesjonalny gabinet, żeby spełniał oczekiwania klientów?

Funkcjonalność i higiena na pierwszym miejscu

Wszędzie tam, gdzie pracuje się ze skórą, paznokciami czy włosami, należy zachować najwyższe standardy czystości. Stąd dobry salon powinien dysponować żelami do dezynfekcji rąk dla pracowników oraz płynami antyseptycznymi, które można zastosować w razie ewentualnego zranienia podczas zabiegu. 

Konieczne są również prześcieradła medyczne na fotele oraz łóżka, zapewniające ochronę przed florą bakteryjną osób, które korzystały z nich wcześniej. Gabinet musi mieć również na wyposażeniu urządzenie sterylizujące metalowe narzędzia, typu cążki, pilniki i nożyczki do paznokci. To gwarancja uniknięcia groźnych zakażeń grzybiczych.

Jakość kosmetyków wizytówką salonu

Kremy oraz maseczki do każdego rodzaju cery, balsamy nawilżające i regenerujące do ciała, szeroka gama odżywek oraz lakierów do paznokci to must have każdego dobrego salonu. Także akcesoria w postaci płatków, baz oraz utwardzaczy do manicure’u są konieczne, aby móc tworzyć fantastyczne kolorystyczne kreacje oraz ornamenty na paznokciach. Więcej przydatnych produktów można znaleźć na stronie: https://emedical24.pl/produkty-marki-opi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji