Życie i człowiek

Skórzane dodatki dla mężczyzn na każdą okazję

Skóra, jako jeden z najbardziej eleganckich dodatków do każdej stylizacji, nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego nie powinno nas dziwić, że tak wielu mężczyzn i kobiet chętnie interesuje się tego typu rzeczami. Jeśli chodzi o mężczyzn, wymiana niektórych elementów ubioru na eleganckie, skórzane zamienniki sprawi, że cała stylizacja nabierze nowego szyku. W prosty sposób możemy podnieść naszą wartość estetyczną nawet o kilka oczek, wystarczy wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. A sposobów jest co najmniej kilka.

Na co się zdecydować?

Jednym z najbardziej klasycznych dodatków, na jakie może postawić pan, jest portfel męski skórzany. Każdy z nas z niego korzysta, ale nie każdy stawia na skórę. A szkoda, bowiem portfel nabiera charakteru dzięki temu materiałowi i prezentuje się dużo bardziej okazale, niż w innych przypadkach. Nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak wielu ludzi zauważa takie drobnostki – jeśli jesteśmy wyposażeni w skórzany portfel, najlepiej z grawerem, to od razu w oczach postronnych zyskujemy renomę.

Drugą, całkowitą klasyką jest oczywiście pasek skórzany męski. Trudno sobie wyobrazić jakiegokolwiek eleganta, który nie ma go w spodniach. Pasek skórzany to po prostu wymóg każdej wyjściowej kreacji, a również w tych casualowych sprawdza się świetnie. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków, który każdy z nas powinien mieć w szafie. Poza dwoma wymieniony warto również zwrócić uwagę na na takie rzeczy, jak np. etui na okulary czy telefon, czy chociażby skórzaną torbę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × cztery =

Wybór redakcji