Życie i człowiek

Skórzane dodatki dla mężczyzn na każdą okazję

Skóra, jako jeden z najbardziej eleganckich dodatków do każdej stylizacji, nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego nie powinno nas dziwić, że tak wielu mężczyzn i kobiet chętnie interesuje się tego typu rzeczami. Jeśli chodzi o mężczyzn, wymiana niektórych elementów ubioru na eleganckie, skórzane zamienniki sprawi, że cała stylizacja nabierze nowego szyku. W prosty sposób możemy podnieść naszą wartość estetyczną nawet o kilka oczek, wystarczy wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. A sposobów jest co najmniej kilka.

Na co się zdecydować?

Jednym z najbardziej klasycznych dodatków, na jakie może postawić pan, jest portfel męski skórzany. Każdy z nas z niego korzysta, ale nie każdy stawia na skórę. A szkoda, bowiem portfel nabiera charakteru dzięki temu materiałowi i prezentuje się dużo bardziej okazale, niż w innych przypadkach. Nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak wielu ludzi zauważa takie drobnostki – jeśli jesteśmy wyposażeni w skórzany portfel, najlepiej z grawerem, to od razu w oczach postronnych zyskujemy renomę.

Drugą, całkowitą klasyką jest oczywiście pasek skórzany męski. Trudno sobie wyobrazić jakiegokolwiek eleganta, który nie ma go w spodniach. Pasek skórzany to po prostu wymóg każdej wyjściowej kreacji, a również w tych casualowych sprawdza się świetnie. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków, który każdy z nas powinien mieć w szafie. Poza dwoma wymieniony warto również zwrócić uwagę na na takie rzeczy, jak np. etui na okulary czy telefon, czy chociażby skórzaną torbę.

Jeden komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji