Życie i człowiek

Miejska stylizacja – co pasuje?

Współczesna moda gwarantuje wiele swobody, nie trzeba ściśle przestrzegać z góry określonych reguł, aby prezentować się stylowo. Szczególnie dotyczy to mody miejskiej, osoby zamieszkujące duże metropolie lubią bawić się różnymi trendami, tworząc swój niepowtarzalny styl. W jaki sposób dobierać dodatki, aby skomponować garderobę w stylu urban?

Stylowe dodatki

Podstawa miejskiej stylizacji jest luz i pewność siebie, dlatego nie można bać się mieszać z pozoru nie pasujących do siebie elementów garderoby. Dobrym sposobem jest też założenie jednego, nietuzinkowego elementu do stonowanej odzieży. Doskonale się tutaj sprawdzą botki bez palców, które robią prawdziwą furorę wśród użytkowniczek. Dostępne są one w wielu kolorach i fasonach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Takie obuwie najlepiej wybrać w sezonie przejściowym, kiedy temperatury są dostatecznie wysokie.

Również w trakcie zimy oraz jesieni można podkreślić swój miejski styl z pomocą obuwia. W takiej sytuacji można wykorzystać botki z wywijaną cholewką, najlepiej w połączeniu z legginsami i tuniką lub sukienką. Również z pomocą efektownej torebki można dodać swojej garderobie animuszu, w tym celu najlepiej postawić na model w odważnych kolorach i w ciekawym kształcie, który będzie kontrastować ze stonowaną garderobą.

Osoby, które nie boją się zwracać na siebie uwagę, mogą też postawić na okrycie wierzchnie w intensywnej barwie, lub też zdobione kolorowymi aplikacjami. Sklepy są obecnie pełne płaszczy i kurtek tego typu, dlatego nie będzie problemu ze znalezieniem ciekawego modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji