Życie i człowiek

Jak poprzez paznokcie można wyrazić samą siebie?

Włosy, buty i paznokcie podobno atrybut każdej kobiety. Na te właśnie części wyglądu najczęściej zwracamy uwagę. Nic więc dziwnego, że dużą wagę kobiety przywiązują do kondycji i zdobienia paznokci. Niewątpliwie aktualnie jest na to moda, chociaż nasze mamy czy babcie już pokrywały swoje paznokcie kolorami. Manicure wpasowują się w kobiece stylizacje, trwałe hybrydy towarzyszą nam na co dzień w pracy ale też na różne uroczystości. Wachlarz dostępnych kolorów i wzorów na  stronie https://powerlook.pl/zele-do-zdobien pozwoli jeszcze bardziej wyrazić naszą osobowość. 

Co w duszy gra czyli wzory na paznokciach!

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka kobiety. To na jaki kolor, lub wzory się decydujemy często określa kobiecy charakter i pozwala wyrazić samą siebie. Jeśli jesteśmy kolorowym ptakiem, kochamy sztukę, ale praca wymaga noszenia munduru lub musimy dostosować się do dress codu postawmy na kolorowe paznokcie jak nasza dusza. Samodzielne wykonanie manicure jest bardzo proste, powstały też lakiery dedykowane do łatwiejszego wykonywania wzorków. Ich konsystencja pozwala na tworzenie prawdziwej sztuki na paznokciach. Koronka, kwiaty, paski to dzięki żelom do zdobień możemy tworzyć sztukę na paznokciach.

Pięknie prezentują się paznokcie ze stonowaną bazą kolorystyczną- biel, czerń, beże, odcienie zieleni będą świetnie współgrały z odważnymi kolorami żeli do zdobień. Złoty, mocny róż, srebro dodadzą mocnego akcentu nie tylko paznokciom, ale całym stylizacjom. Z pewnością rodzaj wzoru, kolor lakieru, a nawet długość i kształt paznokcia podkreślają kobiecość i indywidualizm każdej z nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji