Biznes i usługi

Etykiety laminowane

Jeśli wybierasz etykiety laminowane, to należy zwrócić uwagę na kilka czynników: częstotliwość drukowania, jakość druku, wymagania, dotyczące druku, łatwość użytkowania i oczywiście całkowity koszt.

Jaką drukarkę wybrać?

Wiele placówek, sklepów detalicznych, szpitali, laboratoriów, fabryk i innych obiektów ma nieefektywne, nazbyt kosztowne systemy etykietowania, ponieważ ich potrzeby zmieniały się w czasie, ale drukarki nie. Drukarki atramentowe i laserowe są w wielu przypadkach nieopłacalne dla etykietowania z powodu kosztu całkowitego i wad jakościowych, które się pojawiają, w przypadku regularnego drukowania etykiet. Specjalnie zaprojektowane etykieciarki ręczne są bardziej ekonomiczne, nawet przy niewielkich nakładach etykiet. Zapewniają tez liczne dodatkowe korzyści, związane z większa wygodą, wieloma opcjami, dotyczącymi mediów, bardziej spójna jakość druku i lepsza wydajność drukowania kodów kreskowych.

Dobra drukarka do etykiet jest przenośna, może być podłączona do komputera za pomocą USB. Drukuje dobrej jakości etykiety, które dw czytelne. Najczęściej mamy cztery opcje laminatu. Każdy z nich jest odpowiedni dla innych rodzajów etykiet, a wybór właściwej może znacząco poprawić jakość.

Etykiety błyszczące są najbardziej standardowe. Są popularne, elastyczne i kosztują najmniej. Matowe są bardziej nowoczesne i naturalne. Termotransfery sprawdzają się w większości drukarek. UV jest najtrudniejszą opcją. Są odporne. Nie wyblakną z powodu Słońca. Dlatego warto się zastanowić, która opcja jest dla nas najlepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji