Jak szybko pozyskać nowych klientów?
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak szybko pozyskać nowych klientów?

Rozpoczęcie i kontynuacja działalności firmy to jedno, a dotarcie z informacją o produkcie lub usłudze to druga sprawa. Warto więc wybrać odpowiednie rodzaje reklamy, aby poinformować potencjalnych odbiorców o swoim istnieniu. Najwłaściwsze formy takiego przekazu zależą w sporej mierze od przedmiotu podjętej działalności. Np. usługi internetowe dobrze jest reklamować właśnie w sieci. Są jednak i takie drogi dotarcia do klienta, które sprawdzą się zawsze.

Być zauważalnym

Istotne jest to, aby dać się zauważyć. Zagwarantuje to reklama wielkoformatowa, powtarzalna i obecna w danych miejscach przez określony czas. Chodzi tu konkretnie o bilbord reklamowy.

Mają one formę przestawną, wolnostojącą lub do zamontowania na budynkach oraz przynajmniej kilka różnych wielkości możliwych do wyboru.

Ich rozmiar pozwala na umieszczenie sporo treści informacyjnej, łatwej do zapamiętania nawet, jeśli ktoś widzi taką reklamę przejeżdżając obok autem, czy na rowerze.

Niemal jak stary znajomy

Reklamę na bilbordzie wykupuje się na określony czas, ale jest on na tyle długi, że każdy, kto przejeżdża koło niej niemal codziennie, szybko ją zapamięta. Z każdym kolejnym przejazdem, dana osoba zapamięta więcej szczegółów lub zwróci uwagę na kolejny element takiej reklamy.

Coraz dalej, coraz szerzej

Bilbord reklamowy można postawić w pewnej odległości od siedziby firmy – np. już u wlotu do miasta. Oznacza to, że osoby zainteresowane konkretnym produktem lub usługą szybko zdobędą informację, gdzie jej szukać. Jednym ta informacja przydaje się od razu, innym może przydać się w przyszłości. Bilbord postawiony w odpowiednim miejscu pozwoli na dotarcie do sporej liczby potencjalnych klientów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie jedzenie można sprzedawać w food trucku?
Jakie jedzenie można sprzedawać w food trucku?
Od kilkunastu lat na ulicach polskich miast można zobaczyć food trucki. To specjalne pojazdy gastronomiczne przystosowane do sprzedaży jedzenia – […]
Jakie korzyści może przynieść posiadanie strony internetowej w kilku językach?
Jakie korzyści może przynieść posiadanie strony internetowej w kilku językach?
Porządnie wykonana strona internetowa to jeden z podstawowym nośników informacji o ofercie produktowej bądź usługowej każdej firmy. Z pewnością warto […]
Co powinien umieć zamontować elektryk?
Co powinien umieć zamontować elektryk?
Obecnie właściwie w każdym budynku jest zamontowana instalacja elektryczna, która składa się z wielu elementów, nie tylko przewodów i kabli. […]
Ostatnie wpisy