Życie i człowiek

Długie włosy – czy można się nimi cieszyć bez wielu lat zapuszczania?

Piękne włosy dodają urody, kobiecości i pewności siebie. Wiele kobiet marzy o ich posiadaniu, jednak zapuszczenie kosmyków do momentu osiągnięcia upragnionej długości może potrwać sporo czasu. Wiąże się to też z koniecznością odpowiedniej pielęgnacji włosów, a efekty i tak nie zawsze będą zadowalające. Co więc zrobić, żeby posiadać długie i gęste kosmyki?

Doczepiany kucyk – naturalnie i prosto

Zapuszczenie włosów nie zawsze jest możliwe. Panie, które posiadają naturalnie kruche kosmyki mogą mieć z tym spory problem – łamiące się włosy nie pozwalają bowiem na znaczny wzrost kosmyków. Z kolei, w przypadku włosów cienkich, nawet jeśli będą one długie, mogą wyglądać kiepsko pod względem estetycznym. Co więc robić? Znakomitym sposobem na uzyskanie efektu długich włosów jest zakup doczepianego kucyka, np. od Hair Lux. Wykonany z naturalnych włosów, montowany na rzepie i grzebyku, jest bardzo prosty w aplikacji, a także można łatwo go dostosować do posiadanego koloru fryzury. 

Peruka z naturalnych włosów – dla kogo?

A gdyby tak zafundować sobie całkowitą metamorfozę? Żaden problem. Taką możliwość dają peruki z naturalnych włosów. To idealny sposób na cieszenie się fryzurą o każdej długości – bez ich zapuszczania – dla pań, które mają krótkie, cienkie lub rzadkie kosmyki, a także tych, które nie posiadają włosów. Takie peruki są bardzo wygodne w noszeniu – czepek na którym przymocowujemy perukę jest elastyczny, a nawet można go regulować. Kolorystyka ich jest przy tym zróżnicowana i z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Bez czekania na wzrost włosów, a przede wszystkim z korzyścią dla wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji