Biznes i usługi

Wyposażenie magazynu – pomoc w wyborze zestawu mebli

Magazyn to ważne pomieszczenie w wielu zakładach pracy, które należy odpowiednio umeblować. Meble magazynowe to przede wszystkim zestawy przeznaczone do przechowywania i organizacji różnego typu urządzeń i sprzętów. Jakie meble warto wybrać, by Twój magazyn był maksymalnie przygotowany do codziennego użytkowania i pracy? Dowiesz się z tekstu poniżej. 

Meble magazynowe, których nie może zabraknąć 

Regały to podstawowe elementy wyposażenia niemal każdego magazynu. Znajdziesz regały o różnej wysokości poziomów oraz szerokości. Popularnym wyborem są regały modułowe, które możesz samodzielnie łączyć w większe segmenty. Polecamy wybierać między innymi regały paletowe – dodas.pl, które powinny znaleźć się w każdym magazynie składującym asortyment paletowany. 

Półki to meble wysoce użyteczne. Nie zajmują wiele przestrzeni i można je montować na niemal każdym miejscu na ścianie. Półki magazynowe służą do składowania różnego rodzaju towarów, w tym przedmiotów sypkich oraz drobnych.

Szafy magazynowe są również chętnie wybierane. Nie służą koniecznie do przechowywania magazynowego asortymentu, jednak świetnie sprawdzą się w roli organizera pracy. W szafie magazynowej możesz powiesić ubranie robocze, narzędzia dużych rozmiarów oraz inne sprzęty, wykorzystywane w czyszczeniu miejsca pracy oraz jego organizacji. 

Skrzynie i pojemniki wykorzystywane są do składowania różnego typu przedmiotów, zwłaszcza tych niewielkich gabarytów. Mogą być wyposażone w zamykane wieczko, chroniące wnętrze przed dostępem pyłu i wilgoci. Ponadto skrzynie i pojemniki można składować na półkach i regałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji