Życie i człowiek

Wynajem kampera – jakie udogodnienia są wliczone w ofercie?

Przy planowaniu wynajmu kampera warto dokładnie przejrzeć oferty różnych firm. Przedsiębiorstwa przodujące na tym niewielkim rynku oferują często różne bezpłatne udogodnienia i dodatkowe wyposażenie. Najważniejszym jest oczywiście wsparcie w wyborze, wiele wynajmujących chętnie pomaga dobrać właściwe rozwiązania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Warto zwrócić też uwagę na ewentualną możliwość zostawienia prywatnego samochodu na strzeżonym parkingu firmy lub możliwość dostarczenia wynajmowanego pojazdu pod wskazany adres.

Czego unikać?

Kompletnym minimum powinno być rozbudowane ubezpieczenie OC/AC i Assistance. Pozwolą nam one nie martwić się o ewentualne awarie czy koszty związane z uszkodzeniami nie z naszej winy. Oczywiście samochód musi być też w pełni sprawny technicznie, czysty i posiadać uzupełnione płyny eksploatacyjne. Przy podróżowaniu latem ważna jest też sprawna i czysta klimatyzacja. Jeśli którykolwiek z tych warunków nie jest spełniony, poszukajmy innej, uczciwej oferty. 

Dodatkowe wyposażenie w standardzie

Najlepsze pakiety wyposażenia znajdziemy też u niektórych firm zajmujących się wynajmem samochodów kempingowych w Warszawie. Zawierają one między innymi udogodnienia takie jak nawigacja GPS, wyposażenie kempingowe, bagażnik rowerowy, czy zestaw turystycznych mebli ogrodowych. Jeśli chcemy wypoczywać z dala od miast i tłoku, sprzęt kempingowy jest bardzo ważny, możemy też wynająć samochód wyposażony w markizę, która skutecznie ochroni nas przed słońcem i deszczem w trakcie wypoczynku. Im bogatsze wyposażenie w standardzie, tym większa oszczędność na opłatach za dodatkowe opcje lub zakupach akcesoriów na podróż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji