Czy koszule flanelowe mogą być eleganckie?
Życie i człowiek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy koszule flanelowe mogą być eleganckie?

Relikt przeszłości?

Wielu osobom koszule flanelowe kojarzą się przede wszystkim ze strojem robotniczym noszonym na budowie, czy w warsztacie samochodowym. Jeszcze kilka lat temu żaden mężczyzna uważający się za eleganckiego nie zaryzykowałby założenia tego elementu garderoby do biura, czy na spotkanie towarzyskie. Moda jednak zmienia się bardzo dynamicznie, a to co kiedyś uznawane było za pospolite, dzisiaj może dopełniać bardzo szykowny strój.

Flanela to materiał dosyć gruby i ciężki, na polskim rynku dostępne są jednak także modele wykonane z nieco krótszego włosia, które możemy zakupić na przykład na stronie: https://sklep.zbkaro.pl/2-koszule-meskie-wizytowe. Tego rodzaju produkty świetnie sprawdzą się w połączeniu z mniej formalnymi marynarkami, tworząc idealną stylizację smart casual. Koszule tego typu oferują ogromne możliwości konstruowania ciekawych zestawień, warto więc dowiedzieć się, z czym je nosić, by czuć się swobodnie, a jednocześnie wyglądać modnie.

Odpowiednie połączenia

Decydując się na założenie koszuli flanelowej, należy odpowiednio dobrać do niej nie tylko marynarkę, ale również spodnie. Doskonale sprawdzą się w takim przypadku chinosy, czyli obecnie jedne z najpopularniejszych elementów męskiej garderoby, wykonanych najczęściej z miękkiej bawełny. Bardziej oryginalni panowie, nie bojący się odważniejszych połączeń, mogą poeksperymentować z kolorami i zdecydować się na bardziej wyraziste barwy. Jeżeli jednak nosząc koszule z flaneli pragnie się zachować elegancki wizerunek, warto postawić na stonowane odcienie, takie jak szary, błękitny, czy granatowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wygodnie jest przyjmować leki, szczególnie osobom obłożnie chorym?
Jak wygodnie jest przyjmować leki, szczególnie osobom obłożnie chorym?
Raz na jakiś czas każdy z nas musi przyjmować leki. Podawanie farmaceutyków jest jednak szczególnie ważne w przypadku poważnie chorych, […]
Czym zajmują się firmy informatyczne?
Czym zajmują się firmy informatyczne?
Obecnie niemal wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwach mają odzwierciedlenie w formie informacji elektronicznych. Nowoczesne komputery są wykorzystywane w zasadzie na […]
Jak zacząć naukę robienia na drutach?
Jak zacząć naukę robienia na drutach?
Robótki ręczne od kilku lat wracają do łask, już nie tylko jako zajęcie dla osób na emeryturze, ale również sposób […]
Ostatnie wpisy