Życie i człowiek

Skok spadochronowy w tandemie – jak się do niego przygotować?

Skok spadochronowy w tandemie to świetny sposób na przeżycie emocji związanych ze spadochroniarstwem bez konieczności nauki latania. Jest to również doskonały sposób na zapoznanie swoich przyjaciół i rodziny z tym sportem.

Skoki w tandemie są popularnym sposobem dla osób, które po raz pierwszy chcą doświadczyć, jak to jest wyskoczyć z samolotu na wysokości 4000 metrów. Skoki w tandemie pozwalają cieszyć się dreszczykiem emocji podczas swobodnego spadania, będąc bezpiecznie połączonym z doświadczonym instruktorem, który kontroluje Twoje opadanie za pomocą swoich rąk i stóp na linkach sterujących czaszy.

Co to jest skok spadochronowy w tandemie?

Tandemowy skok spadochronowy polega na skoku w tandemie z instruktorem, który ma już za sobą udany skok samodzielny. Instruktor będzie połączony z Tobą za pomocą uprzęży podczas startu i lądowania. Podczas swobodnego spadania będziesz miał wolną rękę i nogi, więc jest to podobne do skydivingu solo, ale z mniejszą odpowiedzialnością.

Jak długi jest skok spadochronowy w tandemie?

Skok spadochronowy w tandemie trwa zazwyczaj około 25 minut od początku do końca, wliczając w to czas poświęcony na przygotowanie się do startu i lądowania. Spędzisz też trochę czasu z instruktorem na dopasowaniu się do uprzęży przed ostatecznym zejściem do strefy zrzutu.

Jeśli chcesz przeżyć taką przygodę, to koniecznie sprawdź stronę internetową: https://www.skokwtandemie.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji