Palety fumigowane – czym się charakteryzują?
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Palety fumigowane – czym się charakteryzują?

Palety fumigowane są tworzone w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się szkodników i chorób. Używając palet fumigowanych, firmy mogą zapewnić, że ich produkty nie są zanieczyszczone przez te potencjalnie niebezpieczne organizmy.

Fumigacja jest procesem, który polega na wystawieniu produktu na działanie substancji chemicznych lub gazów w celu kontrolowania rozwoju szkodników. 

Proces ten może być stosowany na wielu różnych rodzajach produktów, w tym na drewnie, tworzywach sztucznych, a nawet produktach spożywczych. Najczęściej jednak stosuje się go na paletach drewnianych, ponieważ są one wykonane z materiałów nieekologicznych i mogą być siedliskiem szkodników, które mogłyby zanieczyścić Twoje towary, gdyby nie zostały poddane obróbce. Chcąc skorzystać z tego typu palet, można skierować się po ofertę z następującej strony https://www.makodrew.pl/oferta.html.

Palety fumigowane i ich główne zalety:

Bezpieczne

Są bezpieczne do przechowywania żywności, ponieważ przed wysyłką zostały poddane działaniu gazów fumigacyjnych. Są one bezpieczne do stosowania w zastosowaniach niespożywczych, ponieważ nie zawierają żadnych materiałów toksycznych. Palety fumigowane są również czyste, więc nie będziesz musiał się martwić, że brud lub inne zanieczyszczenia dostaną się do Twoich przesyłek.

Tanie

Są tańsze niż nowe palety , co oznacza, że można zaoszczędzić na kosztach zaopatrzenia. 

Przenośne 

Są łatwe w transporcie i przechowywaniu, ponieważ są lekkie i mają niewielkie rozmiary.

Trwałe

Są bardziej trwałe, ponieważ były już raz używane i poobijane przez setki innych ładunków. Mają też dłuższą żywotność niż nowe palety i mogą służyć przez lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podest roboczy – jakie ma zalety?
Podest roboczy – jakie ma zalety?
Podest roboczy to element wyposażenia, który pozwala użytkownikowi stać lub siedzieć nad ziemią. Jest on używany do wielu różnych zastosowań, […]
Pianki neoprenowe i ich właściwości
Pianki neoprenowe i ich właściwości
Neopren, czyli inaczej kauczuk syntetyczny to materiał wykorzystywany powszechnie do wyrobu bardzo wielu rzeczy. Zaliczamy do nich m.in. pokrowce na […]
Jak zaaranżować swój ogród?
Jak zaaranżować swój ogród?
Istnieje tak wiele akcesoriów do ogrodu. Od hamaków i karmników dla ptaków, po donice i dzwonki wiatrowe – każdy znajdzie […]
Ostatnie wpisy