Przemysł i technika

Trzy popularne modele smartfonów Huawei

Huawei jest marką, która w ostatnich latach stała się liderem wśród producentów telefonów komórkowych. Huawei produkuje telefony zarówno ekskluzywne, jak i te ze średniej półki dla przeciętnego konsumenta. Produkty od tej firmy odznaczają się elegancką prostotą i wysokim zaawansowaniem technologicznym.

Lider na rynku

Huawei rośnie w siłę, a jego telefony stają się coraz bardziej popularne. W ostatnich latach prym wiodły modele P9 oraz P8, a także ich wersje LITE. P9 LITE 2017 jest smartfonem odznaczającym się elegancją oraz stylowym designem. Posiada 5,2-calowy ekran FHD, 16 GB pamięci wewnętrznej.

Tylny aparat to 12 megapikseli, przedni 8. Obudowa P9 LITE 2017 cała pokryta jest szkłem, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dlatego też w celu ochrony dobrze sprzedaje się również się etui na telefon Huawei P9 LITE 2017.

Poprzednikiem P9 LITE jest Huawei P8. P9 oraz P9 LITE to bogatsze wersje P8. Obudowa telefonu zrobiona została z metalu, a ekran przykryty szkłem Gorilla trzeciej generacji. Przekątna ekranu to 5,2 cała. Pamięć wewnętrzna to 16 GB, tylny aparat ma rozdzielczość 1e megapikseli.

Telefony są bardzo podobne jeśli chodzi o parametry. Podobnie także z racji dużej popularności samego telefonu, powodzeniem cieszą się etui na telefon HUAWEI P8. W ubiegłym roku popularność zdobył Huawei Mate 10 LITE. Ekran jest większy niż w przypadku dwóch poprzednich telefonów – 5,9 cala. Posiada dwa aparaty: tylny 16 megapikseli oraz przedni 13 Mpix. Tylna klapka została zbudowana z odpornego aluminium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji