Życie i człowiek

Modne upięcia ślubne – propozycje na sezon 2021

Każda panna młoda pragnie w tym wyjątkowym dniu prezentować się olśniewająco, niczym księżniczka z bajki. W tym celu sięgamy po piękne suknie ślubne, a także szereg dodatków w postaci biżuterii, butów i makijażu. Niezwykle istotnym elementem przygotowań jest również zadbanie o nienaganną fryzurę. Oto kilka inspiracji, które podbiją serca w 2021 roku.

Idealnie dopasowana

Fryzury ślubne są tak różne, że każda kobieta znajdzie taką, która przypadnie jej do gustu i w której będzie czuła się w pełni komfortowo. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rozmaite upięcia. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem nadają one klasy, sprawiając, że rozwiane włosy nie przeszkadzają w tańcu. Bez trudu można wykonać je zarówno na bardzo długich włosach, jak i na tych nieco krótszych.

Wiele możliwości

Pierwszą propozycją jest standardowy, gładko zaczesany kok. Nie warto upinać go zbyt wysoko, powinien znajdować się nad karkiem. Można ozdobić go przy pomocy drobnych kwiatów oraz pereł. To rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody i które pasuje właściwie do każdego typu urody. Znakomitą opcją dla pań, które nie czują się dobrze w całkowicie spiętych włosach, będzie upięcie z tyłu głowy jedynie kilku pasm zebranych z boków twarzy, na pozostałych wykonując lekkie fale. To przepis na piękną, nieco romantyczną fryzurę. Wspaniale sprawdzą się także misterne upięcia bazujące na kosmykach, które są częściowo zaplecione w warkocz. Zaprezentują się olśniewająco zwłaszcza u właścicielek gęstych i długich włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji