Życie i człowiek

Klatka na penisa – jak działa ten gadżet?

Gadżety erotyczne zdobywają coraz większą popularność. Pozwalają uatrakcyjnić życie seksualne i wprowadzić do alkowy powiew świeżości. Jednym z nich jest klatka na penisa, która może rozgrzać wyobraźnię, wzbogacając grę wstępną lub posłużyć jako kara dla niegrzecznego mężczyzny. W jaki sposób jej użyć? Do czego służy?

Męski pas cnoty

Klatka na penisa, nazywana zamiennie męskim pasem cnoty to zabezpieczenie, które należy nałożyć na członka, w wyniku czego uniemożliwia ona odbycie stosunku seksualnego. Działanie gadżetu jest bardzo proste. Wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego klatka na penisa to specjalna konstrukcja, która poprzez swoją budowę zatrzymuje jego erekcję. Mężczyzna, któremu został nałożony pas cnoty ma znacznie ograniczone możliwości. O jego dalszych ruchach decyduje zatem partnerka, która znajduje się w posiadaniu kluczyków. Zastosowanie narzędzia może zatem rozpalać zmysły i nakręcać przyjemną atmosferę kochanków. Wiele osób zastanawia się jednak, na jaki model się zdecydować. Na stronie internetowej: https://redarena.pl/klatki-na-penisa znajdziesz kilka propozycji.

Wiele zależy od tego, jaki rodzaj zabawy preferują partnerzy. Na początek lepiej sprawdzi się delikatna dla skóry, mniej zabudowana wersja. Najlepiej wykonana z higienicznej stali nierdzewnej, którą można z łatwością czyścić i dezynfekować. Kochankowie, którzy oczekują jednak intensywnej zabawy, powinni wybrać bardziej zabudowane klatki na penisa wykonane z plastiku. Sprawdzą się podczas dłuższej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji