Wypoczynek

Jaki ubiór będzie odpowiedni dla surfera?

Surfing, tak jak każdy sport, wymaga odpowiedniego stroju. Musi on przygotować nas na kontakt z wodą, która w zależności od miejsca może znacznie różnić się pod względem temperatury. Oprócz zabezpieczenia przed wychłodzeniem, strój ma zapewniać odpowiedni komfort oraz modnie się prezentować.

Jak ubrać się modnie i bezpiecznie na surfing?

Bardzo duży komfort oraz bezpieczeństwo zapewniają pianki neoprenowe. Skutecznie chronią one przed zimnem i chociaż nie zapewniają ekstrawaganckich fasonów, to bez problemu znajdziemy różne kolory oraz oryginalne dodatki i wstawki.
Większy wybór modnej odzieży mamy w sytuacji, gdy wybieramy się na surfing w cieplejszym klimacie. Kolorowe, urozmaicone stroje to sposób na modny, niebanalny wygląd. Dość cienki materiał świetnie dopasowuje się do ciała, zapewniając swobodę ruchów i duży komfort.

Oprócz tego, takie koszulki oraz szorty bardzo szybko schną, przez co surferzy chętnie je wybierają. Bardzo dobrze prezentują się boardshorty dakine, które również umożliwiają szybkie wysychanie materiału. Ich luźny krój to wygoda oraz komfort, na które chętnie decydują się panowie.

Jeśli planujemy surfowanie, najlepiej zaopatrzyć się w modele termoaktywne. Nie tylko chronią one ciało przed zimnem, ale również przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki temu ciało jest zabezpieczone przed poparzeniami oraz otarciami związanymi z kontaktem z wodą, deską oraz piaskiem. Jeżeli interesuje nas również kamizelka asekuracyjna sklep, który je oferuje na pewno pomoże wybrać odpowiedni model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji