Jak zaaranżować swój ogród?
Życie i człowiek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak zaaranżować swój ogród?

Istnieje tak wiele akcesoriów do ogrodu. Od hamaków i karmników dla ptaków, po donice i dzwonki wiatrowe – każdy znajdzie coś dla siebie. Akcesoria ogrodowe mogą pomóc wnieść do ogrodu więcej radości. Mogą również pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni, dodając dodatkowe miejsce do siedzenia, przechowywania lub miejsce do powieszenia hamaka!

Oto kilka z naszych ulubionych:

Karmniki dla ptaków

Ptaki są świetnymi dodatkami do ogrodu i mogą pomóc utrzymać szkodniki z dala od Twoich roślin. Dają również możliwość obserwowania ich z bliska bez przeszkadzania im. Karmniki można powiesić na drzewach lub płotach, a nawet umieścić na stole lub parapecie w domu, jeśli nie mamy zbyt wiele miejsca w ogrodzie.

Hamaki

Hamaki są świetne do odpoczynku podczas tych długich gorących letnich dni. Są też świetnym miejscem dla dzieci, które mogą się w nich bawić, gdy ochłodzą się po całodziennej zabawie na zewnątrz.

Skrzynia ogrodowa

Skrzynia to świetny sposób, aby dodać trochę dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Możesz ją wykorzystać do przechowywania zabawek, gier, narzędzi ogrodniczych lub czegokolwiek innego, co potrzebujesz na ogrodzie! Może być również używana jako element wystroju. Produkt ten znajdziemy m.in. pod wskazanym adresem internetowym https://www.edomator.pl/product-pol-875-Skrzynia-ogrodowa-SAMOA-270L-rattan-grafitowa.html.

Donice

Donice mają wiele kształtów i rozmiarów, ale łączy je to, że można w nich uprawiać kwiaty lub rośliny wymagające dodatkowej opieki, takie jak sukulenty czy kaktusy. Można je powiesić na ścianach lub płotach, postawić na stołach w domu lub na zewnątrz, wykorzystać jako kamienie na ścieżce ogrodowej lub po prostu zostawić je stojące samodzielnie w dowolnym miejscu w ogrodzie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie akcesoria często używane są w ogrodach?
Jakie akcesoria często używane są w ogrodach?
Przydomowy ogródek to wielofunkcyjna przestrzeń, w której wraz z nadejściem ciepłych dni coraz częściej i chętniej spędzamy wolny czas. W […]
Bagażnik dachowy – jakie ma zalety?
Bagażnik dachowy – jakie ma zalety?
Bagażniki dachowe na punkty montażowe to świetny sposób na dodanie dodatkowej przestrzeni do samochodu. Dzięki nim możesz zabrać ze sobą […]
Jak zadbać o komfort w ogrodzie?
Jak zadbać o komfort w ogrodzie?
Chcesz zaaranżować ładną i funkcjonalną przestrzeń w Twoim ogrodzie? Poznaj kilka cennych wskazówek i stwórz zakątek relaksu dla domowników oraz […]
Ostatnie wpisy