Życie i człowiek

Czy skok w tandemie to dobry pomysł na prezent?

Skoki spadochronowe są bardzo modnym prezentem na urodziny, czy różne rocznice. Dlatego warto, jest skorzystać z takiej oferty. Dodatkowo także są prowadzone skoki w tandemie dla osób, które skaczą pierwszy raz lub nie chcą skakać samemu.

Dlaczego warto wybrać skoki w tandemie?

Skoki w tandemie dają poczucie bezpieczeństwa. To gdy skacze z nami też instruktor lub doświadczony skoczek zapewnia, że nic się nam nie stanie w trakcie skoku. Dodatkowo także, gdy skaczemy w tandemie, to nie musimy się martwić o rozkładanie w odpowiednim czasie spadochronu. Jest to niewątpliwa zaleta skoków w tandemie, gdyż wiele osób obawia się, czy otworzy spadochron na czas. Jeżeli interesują nas skoki w tandemie Mirosławice to miejsce, w którym możemy spróbować naszych możliwości wraz z instruktorem. Dzięki temu będziemy bezpieczni od samego startu samolotu do wylądowania na ziemi.

Warto też dodać, że przed każdym skokiem nawet w tandemie są prowadzone szkolenia dzięki, którym kursant wie, co go czeka, i jak ma się zachować w danej sytuacji. Jest to bardzo ważne, by nie zrobić w trakcie skoku krzywdy ani sobie, ani instruktorowi, z którym się skacze. Jest również dodatkowo opcja nagrywania skoków w tandemie dzięki, czemu mamy niesamowitą pamiątkę urodzinową w postaci filmu i zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji