Przemysł i technika

Folia stretch – czym jest i do jakich celów może ona służyć?

Folia stretch to rodzaj plastikowej folii, która jest ciasno naciągnięta na produkty, aby pomóc chronić je przed uszkodzeniem podczas wysyłki i przenoszenia. Folia ta może być używana z paletami lub samodzielnie, w zależności od pakowanego produktu.

Folia stretch występuje w różnych grubościach, od 1/10 cala do 6 cali. Można ją również nabyć jako folię przezroczystą lub kolorową. Przezroczysta folia stretch czy pre stretch, którą można nabyć za pośrednictwem witryny https://www.bialpak.pl/pl/przemysl/pre-stretch/folia-pre-stretch,p15753854 pozwala na łatwą identyfikację pakowanego produktu, natomiast kolorowe folie pomagają chronić przed kradzieżą i manipulacją.

Folia stretch jest używana w wielu różnych branżach do różnych celów. Oto kilka powszechnych zastosowań folii stretch:

Ochrona produktu 

Ochrona produktu pomaga zapewnić, że Twój produkt dotrze bezpiecznie do miejsca przeznaczenia bez uszkodzeń lub strat.

Ochrona palet 

Ochrona palet pomaga utrzymać palety w porządku i zabezpieczyć je podczas transportu, aby produkty nie przesuwały się lub nie odklejały od palet podczas wysyłki lub obsługi.

Ochrona etykiet wysyłkowych 

Ochrona etykiet wysyłkowych zabezpiecza etykiety na pudełkach lub paletach, aby nie odkleiły się podczas transportu, ułatwiając klientom identyfikację przesyłek po dotarciu do miejsca przeznaczenia.

Bezpieczeństwo i ochrona 

Do zastosowań związanych z bezpieczeństwem należy zapobieganie kradzieży poprzez bezpieczne zawijanie przedmiotów w przezroczysty plastik podczas przechowywania i transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji