Biznes i usługi

Czego potrzebujesz do zaprojektowania swojej własnej flagi?

Tworzysz nową siedzibę firmy? Potrzebujesz odpowiedniej flagi przed budynkiem? W sieci znajdziesz wiele firm wykonujących spersonalizowane flagi dla firm. Zanim przystąpisz do powierzenia im do wykonania swojego projektu, dobrze wiedzieć, jak powinien zostać prawidłowo przygotowany. Oto proste wskazówki jak przygotować projekt bezpośrednio do realizacji.

1. Odpowiednie narzędzia

Bez programu graficznego nie ma możliwości przygotowania flagi. Aby projekt był przygotowany niezwykle profesjonalnie, warto skorzystać z programów graficznych typu Adobe Photoshop albo CorelDRAW. Są to programy pozwalające na tworzenie prostych oraz skomplikowanych grafik. Do programu często zalicza się również GIMP. W przypadku tych najważniejszych programów warto postarać się o specjalne licencje do zastosowań komercyjnych. Oprogramowania na licencji zwykle są płatne.

2. Proces przygotowania

Aby przygotować projekt flagi na zamówienie, niezbędne będzie posiadanie specjalnego wykrojnika. W tym celu warto zapytać firmę o podesłanie specjalnego szablonu. Na podstawie wzoru możesz zacząć proces projektowy. Do przygotowania flagi na zamówienie niezbędna będzie odpowiednia grafika. Wszelkie logo oraz napisy powinny posiadać odpowiednie kolory oraz formaty. Na flagi na zamówienie stosuje się normy kolorów CMYK, a rozdzielczość musi wynosić minimum 72 dpi (choć warto sprawdzić tę informację z konkretnym zakładem, gdyż powszechnie satysfakcjonującą jakość zdjęć zapewnia rozdzielczość 300 dpi i większa).

3. Projekt końcowy

W celu wysłania gotowego projektu warto wejść na naszą stronę https://bestflag.com.pl i skorzystać z zakładki kontakt. Aby to zrobić należy wysłać zapytanie ofertowe wraz z projektem. Pliki mogą być zapisane w formacie: TIF, EPS, PDF albo JPG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji