Dom i wnętrze

Sposoby na szybką zmianę wystroju ogrodu

Jeśli znudził ci się wystrój w ogrodzie, czas przeprowadzić zmiany. Nie zawsze wymaga to dużych nakładów finansowych, wystarczy odrobina fantazji i własnej pracy. Warto poszperać w internecie i zainspirować się ciekawymi pomysłami miłośników ogrodów. 

Jak szybko zmienić wystrój rabaty?

Jeśli wymiana roślin nie wchodzi w grę, warto pomyśleć o małej architekturze. Już samo postawienie nietypowej donicy z kwiatami odmieni nieciekawe miejsce. Jeśli posiadamy zdolności artystyczne, możemy wykonać ją samodzielnie, wykorzystując stare potłuczone doniczki, sznurek lub zwykłe kamienie. Zatopione w cementowej podstawie, będą pięknie się prezentować. Charakteru dodadzą również nowe obrzeża. W sklepach internetowych dostępne są płotki wiklinowe w najróżniejszych rozmiarach. Ich atutem jest cena, elegancja i wytrzymałość. Możemy również wykonać je zupełnie samodzielnie, wykorzystując gałązki z leszczyny. 

Jak stworzyć zaciszne miejsce w ogrodzie?

Stworzenie pięknego ogrodu to lata ciężkiej pracy. Zanim osiągniemy miejsce swoich marzeń, koniecznie stwórzmy zakątek, który zapewni nam zasłużony odpoczynek. W naturalistycznych ogrodach pięknie komponują się maty wiklinowe oraz parawany z wikliny. Niewysoka cena oraz możliwość samodzielnego montażu decydują o ich rosnącej popularności. Te dostępne na https://www.wiklinowy-ogrod.pl/parawany-c-5.html gwarantują ciszę, spokój i odrobinę cienia. Miłośnicy ogrodowych nowości zachwycą się „żywymi” altanami tworzonymi z szybko rosnącej wierzby. W efekcie otrzymamy niebanalne miejsce na towarzyskie spotkania w plenerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji