Życie i człowiek

Przyciągające uwagę zapachy męskich perfum

Znanym stereotypem perfum jest ich kobieca natura. I obserwując reklamy w telewizji czy plakaty w galeriach, zdaje się, że to one są ich głównym odbiorcą. Nic bardziej mylnego! Sklep https://neness.pl oferuje ogromny wybór męskich zapachów, z każdej półki cenowej i w każdym charakterze. Przebierać można wśród kompozycji rześkich, ciężkich i poważnych na wieczorne spotkania, czy orientalnych na romantyczne wyjścia we dwoje.

Intrygujące oblicza męskich perfum

Umiejętne dobranie zapachu codziennego nie jest trudne. Prawdziwe wyzwanie to dopasowanie go do wyjątkowej sytuacji, w której chcemy ściągnąć na siebie uwagę perfumami męskimi i wyróżnić się na tle innych.

Orientalne zapachy potrafią być ryzykowne, gdyż uchodzą za ciężkie i duszne. To bardzo krzywdzący pogląd, który obala Calvin Klein “Dark Obsession”- słodki, hipnotyzująco intensywny, którego główną nutą jest wanilia w objęciach mandarynki i zamszu. Równie orientalne, chociaż w zupełnie innym stylu, są wieczorowe “Intense” od Prady, w których irys komponuje się ze skórą, bursztynem i paczulą, a w tle rozbrzmiewa drzewo sandałowe. To pudrowa lekkość w prawdziwie męskim wydaniu.

Świeżość w odpowiedniej kompozycji potrafi być równie przyciągająca i dowodem na to jest “The Dreamer” kultowej marki Versace. To kwiatowa elegancja z wyrafinowanym bursztynem i jałowcem. Fanów tropików nie rozczaruje Ralph Lauren “Polo Black”, gdzie słodkie mango z orzeźwiającą tangerynką w otoczeniu drzewa sandałowego i paczuli sprawią, że nikt nie przejdzie obok obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji