Życie i człowiek

O jakie kwestie zadbać, organizując własne wesele?

Organizując wesele warto zaplanować na nim wiele różnych atrakcji. Zwłaszcza jeśli zaproszeni goście będą w różnym wieku, a nawet z różnych pokoleń. Jednocześnie trzeba pamiętać, że jest do dzień Państwa Młodych i to oni muszą się bawić najlepiej. Czy da się zorganizować wesele w taki sposób, aby i goście i nowożeńcy świetnie się bawili? Oczywiście!

Atrakcje, które sprawdzą się na każdym weselu

Bardzo ważnym elementem wesela jest oprawa. Dekorując salę weselną, można wybrać konkretny styl lub po prostu wybrać proste stroiki i kwiaty, które będą uniwersalnie zdobić całą salę. Wybierając między DJ-em a orkiestrą, dobrze jest też postawić na wodzireja. Ta osoba poprowadzi całe wesele i może współpracować z DJ-em, jak i z orkiestrą. A co z zabawami weselnymi? Tu mamy ogromne pole do wyboru. Warto jednak postawić na różnorodność i wybrać te dla młodszych, jak i dla starszych uczestników imprezy.

Wesele musi być upamiętnione. Fotograf i kamerzysta to osoby niezbędne. Jednak niezastąpiona jest księga gości weselnych, do której może się wpisać każda osoba obecna na weselu. Ciekawym pomysłem jest też udostępnienie gościom aparatu, który natychmiast wywołuje zdjęcia. Wtedy do księgi można nie tylko dodać sam wpis, ale i dołączyć zdjęcie na pamiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji