Dom i wnętrze

Jak samodzielnie przygotować dekoracje do domu?

Własnoręcznie stworzone dekoracje są idealnym sposobem na nadanie domowi lub mieszkaniu niepowtarzalnego uroku poprzez wzbogacenie jego walorów wizualnych. Pozwalają również na wprowadzenie do poszczególnych wnętrz pożądanego klimatu. Co istotne, mogą być z powodzeniem zaprojektowane w stylu zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym – tak naprawdę wszystko zależy od naszej kreatywności. Mnóstwo różnorodnych materiałów niezbędnych do przygotowania tego rodzaju ozdób znajdziemy w sklepie internetowym Studio75 .

Wyobraźnia to klucz do sukcesu

Do stworzenia atrakcyjnych dekoracji domowych z pewnością przydadzą nam się takie elementy, jak choćby: foremki silikonowe do odlewów gipsowych i żywicznych, bazy akrylowe, różnokolorowe tusze, pianki jedwabne, pręciki, szablony ze wzorami, rozmaite wykrojniki, pisaki, markery, magnesy, narzędzia do cięcia i bigowania, a także drobne ozdoby w postaci ćwieków, kryształków, perełek, piórek, guzików, wstążek, koronek, cekinów czy naklejek.

W wymienione materiały można się bez problemu zaopatrzyć w licznych sklepach działających w sieci, ewentualnie na aukcjach internetowych. Stworzymy z nich m.in. wspaniałe poduszki ozdobne, które staną się świetnym dodatkiem do każdej salonowej kanapy.
Popularne dekoracje możliwe do szybkiego przygotowania z użyciem tych elementów to także m.in.:

– łapacze snów – amulety przeznaczone do powieszenia w sypialni

– stroiki bożonarodzeniowe – np. ze świeczkami i gałązkami świerkowymi w roli głównej

– lampiony

– wazony i doniczki na żywe kwiaty

– obrazki i wieszaki ścienne

–  pudełka do przechowywania biżuterii i bibelotów

– klosze do lamp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji