Jak najlepiej wysłać paczkę?
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak najlepiej wysłać paczkę?

Sprzedaż nieużywanych ubrań, sprzętów czy książek to świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych już przedmiotów ze swojego otoczenia, przy jednoczesnym zasileniu domowego budżetu. Takie podejście pozwala zdobyć dodatkowe pieniądze na nowe ubrania czy gadżety.

Wystawienie ogłoszenia w serwisie internetowym to najlepszy sposób na skuteczne znalezienie kupca. Bardzo często jednak okazuje się, że odbiór osobisty towaru nie wchodzi w grę i klient prosi o wysłanie paczki. Jak zrobić to tanio, szybko i bezpiecznie?

Nadawanie paczki

Bardzo często kupującemu zależy na czasie oraz niskich kosztach przesyłki przedmiotu. W takim wypadku trzeba znaleźć najlepszą ofertę, która pogodzi te dwa wymagania. Paczka powinna być także odpowiednio zapakowana, żeby towar nie uległ zniszczeniu podczas transportu.

W zależności od wielkości warto szukać optymalnych rozwiązań, które pozwolą na tanie przesłanie przedmiotu. Dobrą opcją jest inpost, ponieważ oferuje zarówno paczki przewożone za pośrednictwem kuriera, jak również paczkomaty, czyli specjalne punkty, w których można nadać oraz odebrać przesyłkę.

Poczta Polska także oferuje wysłanie paczki kurierem. Cena jest zależna od wielkości paczki, czyli gabarytu, a także od tego ile waży dana przesyłka. Na stronach firm oferujących transport przesyłek bardzo często dostępne są cenniki, gdzie można szczegółowo sprawdzić jakie będą koszty nadania konkretnej paczki o konkretnej wadze. Znajduje się on. np. na https://www.epaka.pl/cennik-przesylek/pocztex24. Wpływ na cenę ma również czas transportu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Basen do ogrodu – jakie potrzebne elementy i akcesoria należy zakupić?
Basen do ogrodu – jakie potrzebne elementy i akcesoria należy zakupić?
Basen w przydomowym ogrodzie to marzenie niejednej osoby. W gorące dni pozwala uciec od męczącego upału, a dodatkowo potrafi być […]
Jak się przygotować na studniówkę?
Jak się przygotować na studniówkę?
Studniówka to wyjątkowy moment, określany jako ostatnia, huczna impreza przed maturą i przygotowaniami na studia. Jest okazją do zorganizowania wspaniałego […]
Jak szukać miejsca na biuro?
Jak szukać miejsca na biuro?
W przypadku właściwie każdego przedsiębiorstwa zachodzi konieczność zorganizowania biura. Jest to miejsce w którym pracownicy wypełniają swoje obowiązki, przyjmuje się […]
Ostatnie wpisy