Jak najlepiej wysłać paczkę?
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak najlepiej wysłać paczkę?

Sprzedaż nieużywanych ubrań, sprzętów czy książek to świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych już przedmiotów ze swojego otoczenia, przy jednoczesnym zasileniu domowego budżetu. Takie podejście pozwala zdobyć dodatkowe pieniądze na nowe ubrania czy gadżety.

Wystawienie ogłoszenia w serwisie internetowym to najlepszy sposób na skuteczne znalezienie kupca. Bardzo często jednak okazuje się, że odbiór osobisty towaru nie wchodzi w grę i klient prosi o wysłanie paczki. Jak zrobić to tanio, szybko i bezpiecznie?

Nadawanie paczki

Bardzo często kupującemu zależy na czasie oraz niskich kosztach przesyłki przedmiotu. W takim wypadku trzeba znaleźć najlepszą ofertę, która pogodzi te dwa wymagania. Paczka powinna być także odpowiednio zapakowana, żeby towar nie uległ zniszczeniu podczas transportu.

W zależności od wielkości warto szukać optymalnych rozwiązań, które pozwolą na tanie przesłanie przedmiotu. Dobrą opcją jest inpost, ponieważ oferuje zarówno paczki przewożone za pośrednictwem kuriera, jak również paczkomaty, czyli specjalne punkty, w których można nadać oraz odebrać przesyłkę.

Poczta Polska także oferuje wysłanie paczki kurierem. Cena jest zależna od wielkości paczki, czyli gabarytu, a także od tego ile waży dana przesyłka. Na stronach firm oferujących transport przesyłek bardzo często dostępne są cenniki, gdzie można szczegółowo sprawdzić jakie będą koszty nadania konkretnej paczki o konkretnej wadze. Znajduje się on. np. na https://www.epaka.pl/cennik-przesylek/pocztex24. Wpływ na cenę ma również czas transportu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na czym polega redukcja masy?
Na czym polega redukcja masy?
Problem otyłości dotyka coraz większej liczby osób. Niejednokrotnie spędzamy wiele godzin na poszukiwaniu sposobów, które pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy. […]
Damskie akcesoria i gadżety z futrem w tle
Damskie akcesoria i gadżety z futrem w tle
Futro większości z nas kojarzy się z luksusem. Wiele pań marzy o pięknym egzemplarzu płaszcza lub kurtki z efektownych szynszyli […]
Kiedy wolno postawić zaporę parkingową?
Kiedy wolno postawić zaporę parkingową?
Zapora parkingowa to element, który służy do zabezpieczania terenu przed dostępem dla pojazdów nieupoważnionych. Tego rodzaju blokadę można zakupić między […]
Ostatnie wpisy