Biznes i usługi

Automaty wydające przedmioty związane BHP – jak działają?

W wielu firmach pracodawcy są zobowiązani do zapewnienia pracownikom artykułów BHP. Mogą oczywiście robić to, delegując do tej pracy wybranego pracownika. O wiele lepszym rozwiązaniem są jednak automaty, które będą pracownikom takie rzeczy wydawać. Uściślając, to pracownik może z danego automatu pobrać określony artykuł BHP lub go zwrócić. Takie automaty w znaczący sposób usprawniają wydawanie produktów BHP. Co więcej, dzięki możliwości ustawienia określonych limitów pobrań dla danego pracownika, czy też wyboru produktów, mogą przyczynić się do znacznego obniżenia kosztów związanych z artykułami BHP. 

Automaty BHP. Jak działają? 

Automaty wydające BHP nie muszą działać tak jak np.  automaty do kawy. Pracownik za wydawane rzeczy nie płaci. Otrzymuje PIN lub kartę, na której są zapisane dane, które go identyfikują. Na tej podstawie z automatu pobierze to co jest mu potrzebne . Pracodawca może ustalić maksymalną ilość pobrań, czy też rodzaj artykułów, które dany pracownik może pobrać. 

Pełna kontrola nad wydawanymi artykułami BHP

Warto zainstalować w firmie taki automat. Usprawni on wydawanie rzeczy związanych z BHP i zapewni pełną kontrolę nad tym procesem. Aby jednak pracownicy mogli pobierać potrzebne im rzeczy, nie można zapominać o uzupełnianiu automatu o artykuły, których już nie ma, lub których w automacie pozostało niewiele. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji