Bez kategorii

Jakie wyposażenie zakupić do nowopowstałej łazienki?

Aranżacja łazienki to prawdziwa zagwozdka architektoniczna. Każdy z nas ma inny pomysł na to wnętrze. Wiemy, że musi się tu znaleźć miejsce na toaletę oraz umywalkę. Poza tymi elementami mamy jednak duże pole do popisu. Oto nasze propozycje.

Dla praktycznych

Osoby żyjące w sposób praktyczny nie lubią tracić czasu na czynności, które mogą zająć jedynie kilka minut. Jeżeli zaliczamy się do tej grupy, do naszych łazienek powinniśmy wstawić wybrane kabiny prysznicowe Roca. Dzięki nim oszczędzamy nie tylko cenny czas, ale też wodę, dając tym samym dowód naszej troski o środowisko naturalne. Kolejne z pragmatycznych rozwiązań to wieszak na ręczniki, pełniący jednocześnie funkcję grzejnika. Postawmy również na zabudowaną umywalkę, pod którą znajdą się szuflady lub szafka. W ten sposób zyskamy dodatkowe miejsce na środki czystości czy kosmetyki pielęgnacyjne.

Dla wygodnych

Wielu z nas zalicza się jednak do drugiej grupy – wygodę cenimy wyżej niż względy praktyczne. W naszej łazience koniecznie muszą się więc znaleźć wanny Roca. Wybierzmy model, który najlepiej wpasuje się w nasze wnętrza. Im będzie on większy, tym chętniej będziemy spędzali tu czas, zażywając aromatycznych kąpieli. Wokół wanny powinny znaleźć się półki, na których będziemy trzymać płyny oraz sole do kąpieli, a także świeczki, które zbudują przyjazną atmosferę. Nie zapomnijmy też o wygodnym, miękkim dywaniku łazienkowym. Gdy kąpiel dobiegnie końca, to na nim znajdą się nasze bose stopy. Takie rozwiązanie zapobiegnie ewentualnym wypadkom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji