Życie i człowiek

Jakie kwiaty warto sprezentować swojej wybrance?

Róże, czekoladki i misie to symbole miłości, ale może je podarować swojej pani tylko mężczyzna. Kwiaty są najlepszym przyjacielem kobiety i są ogólnie przyjęte jako symbol uczucia.

Kwiaty przekazują różne uczucia w różnych czasach lub okazjach. Na przykład czerwone róże wyrażają miłość i pasję, podczas gdy białe mówią dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Jeśli więc chcesz podarować swojemu wybrankowi coś wyjątkowego, oto kilka kwiatów, które sprawią, że poczuje się tak wyjątkowo:

Róże

Jeśli jest jeden kwiat, który ujmuje każdą emocję w swoich płatkach, to jest to róża. Czerwona róża symbolizuje miłość i pasję, podczas gdy biała róża mówi dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj róży podarować na specjalne okazje, takie jak urodziny czy rocznica, zdecyduj się na tuzin róż mieszanych, ponieważ one mówią wszystko!

Chryzantemy

Chryzantemy są jednym z najbardziej popularnych kwiatów używanych podczas pogrzebów, ale oznaczają również „kocham cię”, gdy są podarowane jako dowód uczucia. Żółta chryzantema oznacza wesołość i szczęście, podczas gdy biała jest związana z czystością i niewinnością!

Goździki

W języku kwiatów goździki symbolizują miłość i podziw. Mówi się również, że są oznaką skromności, wierności i czystości. Czerwony goździk symbolizuje miłość od pierwszego wejrzenia. Możesz podarować ten kwiat w Walentynki lub w rocznicę, jeśli masz ochotę wyrazić swoje uczucia do partnera w nietypowy sposób!

Te jak i inne kwiaty, które możemy podarować wybranej kobiecie, można znaleźć m.in. w kwiaciarni kwiatylaura.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybór redakcji